HANCI PANSİYON - AKÇAY

15049 kişi inceledi.
Adres : Yeni Mah. Turgutreis Cad. 228 Sokak No:6, Akçay

Denize Mesafe Denize Mesafe: 30 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 30 metre
Pansiyonumuz ve Deniz Manzarası Pansiyonumuzun Girişi Üç Kişilik Odalar Dört Kişilik Odalar Dört Kişilik Odalar Bahçemiz Salıncak Süs Havuzu Salıncak Keyfi Çift Kişilik Odalar İki Kişilik Odalar Şark Köşemiz Bahçemiz
HANCI PANSİYON TANITIM

Akçay Yenimahalle bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 30 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 30 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 11 Oda, 29 Yatak olarak belirtilmiştir. Hancı Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 11 oda ve 29 yatak bulunmaktadır.

Hancı Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Tek Gecelik Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay En Ucuz Pansiyonlar   Akçay Apart Pansiyonlar   Akçay Pansiyon   Akçay Pansiyon Fiyatları  

Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.