İSTANBUL SAHİL MOTEL - AKÇAY

7695 kişi inceledi.
Adres : İkizçay Mah. Etiler Cad. No: 32 Akçay

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
İSTANBUL SAHİL MOTEL TANITIM

Akçay İkizçay bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 30 Oda 70 Yatak olarak belirtilmiştir. İstanbul Sahil Motel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. İstanbul Sahil Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 30 oda ve 70 yatak bulunmaktadır.

İstanbul Sahil Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Ucuz Pansiyonlar   Akçay Merkezdeki Pansiyonlar   Akçay İndirimli Pansiyonlar   Akçay Denize Sıfır Pansiyonlar   Akçay Tek Gecelik Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay Özel Plajlı Pansiyonlar   Akçay Altenatif Tatil Pansiyonları   Akçay Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Akçay Aileye Uygun Pansiyonlar   Akçay Apart Pansiyonlar   Akçay Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Akçay Balnet

Toplam 0 değerlendirme

- PUAN
Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.