SET PANSİYON - AKÇAY

37723 kişi inceledi.
Adres : Yeni Mah. Uğurmumcu Cad. No: 32

Denize Mesafe Denize Mesafe: 40 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 40 metre
Motelimiz Motelimizin Bahçesi Bahçemiz ve Odalarımızın Girişi Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalar Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Oda İki Kişilik Oda Dört Kişilik Oda Dört Kişilik Ranzalı Odalamız
SET PANSİYON TANITIM

Akçay Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 40 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 40 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 4 Apart, 6 Oda olarak belirtilmiştir. Set Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 12 oda ve 32 yatak bulunmaktadır.

Set Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Ucuz Pansiyonlar   Akçay Merkezdeki Pansiyonlar   Akçay İndirimli Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Altenatif Tatil Pansiyonları   Akçay Bahçeli Pansiyonlar   Akçay Aileye Uygun Pansiyonlar   Akçay Apart Pansiyonlar   Akçay Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Akçay Balnet

Toplam 0 değerlendirme

- PUAN
Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.