TÜZÜN OTEL - AKÇAY

87561 kişi inceledi.
Adres : Leman Akpınar Cad. No: 40

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Otelimiz Terasımız Tüzün Otel Tüzün Cafe Dört Kişilik Odalarımız Odalarımız Dört Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalar Dört Kişilik Odalarımız Odalarımız Reception
TÜZÜN OTEL TANITIM

Akçay Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize 50 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 23 oda 60 yatak olarak belirtilmiştir. Tüzün Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 23 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Tüzün Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Tek Gecelik Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay Özel Plajlı Pansiyonlar   Akçay Deniz Manzaralı Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.