ESRA PANSİYON - AKÇAY
| Pansiyon Balıkesir / Edremit / Akçay
ESRA 1
ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 Esra 2 Pansiyonumuzun Gece Görünümü Esra 2 Restaurantımız Esra 2 Bahçemiz Esra 2 Bahçemiz Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 İki Kişilik Odalarımızın Banyosu Esra 2 Çift Kişilik Odalarımız Esra 2 Çift Kişilik Odalarımız Esra 2 Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 Üç Kişilik Odalarımız Esra 2 Üç Kişilik Odalarımız Esra 2 Tek Kişilik Odalarımız
  • 250 mt
  • 250 mt
  • Merkezi Konumda
ESRA PANSİYON

Esra Pansiyon, Edremit, Akçay’da, denize 250 metre mesafede yer alıyor.

1, 2, 3 ve 4 kişilik, toplamda 30 adet olan odalarda, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, televizyon, uydu sistemi, klima, eşya dolabı, banyo ve tuvalet mevcut.

Akçay plajlarına 250 metre mesafede bulunan Esra Pansiyon, her daim ücretsiz halk plajlarında ve ücretli özel plajlarda denize girebilme, güneşlenebilme imkanı sağlıyor. Bahçe ve restoranın da bulunduğu tesiste, ek olarak 0 - 6 yaş arası çocuklarda konaklama ücretsiz, 7 - 12 yaş arası çocuklarda % 50 indirimli.

Oda kahvaltı olarak hizmet veren Esra Pansiyon, restoranla birlikte bahçeye servis seçeneğine de sahip.

Birçok pansiyon ve otel alternatifi sunan Akçay'ın plajlarında serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bol oksijenli Kaz Dağları’nda doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Hasanboğuldu ve Sutüven şelalelerini gezebilir, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Şifalı Güre Kaplıcaları’nda rahatlayabilir, başta zeytinyağlılar olmak üzere birçok yöreye has lezzeti Akçay'da tadabilirsiniz.

BALIKESİR EDREMİT bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 250 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 250 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 30 oda, 72 yatakolarak belirtilmiştir. Esra Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-06-2018 ve 01-10-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Nakit, ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Esra Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00

Evcil hayvan kabul edilmez!
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.