ESRA PANSİYON - AKÇAY

32877 kişi inceledi.
Adres : Sarıkız Mah. Sakarya Cad. 313 Sok. No:42 Akçay

Denize Mesafe Denize Mesafe: 250 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 250 metre
ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 ESRA 1 Esra 2 Pansiyonumuzun Gece Görünümü Esra 2 Restaurantımız Esra 2 Bahçemiz Esra 2 Bahçemiz Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 İki Kişilik Odalarımızın Banyosu Esra 2 Çift Kişilik Odalarımız Esra 2 Çift Kişilik Odalarımız Esra 2 Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 İki Kişilik Odalarımız Esra 2 Üç Kişilik Odalarımız Esra 2 Üç Kişilik Odalarımız Esra 2 Tek Kişilik Odalarımız
ESRA PANSİYON TANITIM

Esra Pansiyon, Edremit, Akçay’da, denize 250 metre mesafede yer alıyor.

1, 2, 3 ve 4 kişilik, toplamda 30 adet olan odalarda, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, televizyon, uydu sistemi, klima, eşya dolabı, banyo ve tuvalet mevcut.

Akçay plajlarına 250 metre mesafede bulunan Esra Pansiyon, her daim ücretsiz halk plajlarında ve ücretli özel plajlarda denize girebilme, güneşlenebilme imkanı sağlıyor. Bahçe ve restoranın da bulunduğu tesiste, ek olarak 0 - 6 yaş arası çocuklarda konaklama ücretsiz, 7 - 12 yaş arası çocuklarda % 50 indirimli.

Oda kahvaltı olarak hizmet veren Esra Pansiyon, restoranla birlikte bahçeye servis seçeneğine de sahip.

Birçok pansiyon ve otel alternatifi sunan Akçay'ın plajlarında serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bol oksijenli Kaz Dağları’nda doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Hasanboğuldu ve Sutüven şelalelerini gezebilir, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Şifalı Güre Kaplıcaları’nda rahatlayabilir, başta zeytinyağlılar olmak üzere birçok yöreye has lezzeti Akçay'da tadabilirsiniz.

Akçay Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 250 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 250 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 30 Oda 72 Yatak olarak belirtilmiştir. Esra Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 30 oda ve 72 yatak bulunmaktadır.

Esra Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Tek Gecelik Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay En Ucuz Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.