İDA GRAND CALYPSO HOTEL - AKÇAY
| Hotel Balıkesir / Edremit / Akçay
Grand Hotel Calypso
Otelimizin Açık Hava Cafesi Otelimizin Girişi Lobi Otelimizin Giriş Salonu Otelimizden Bir Görünüm Restaurant Otelimizin Restaurantı Reception Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızdan Bir Görünüm Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Üç Kişilik Aile Odası Üç Kişilik Aile Odası Üç Kişilik Aile Odasının Banyosu Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Odanın Banyosu İki Kişilik Oda İki Kişilik Oda İki Kişilik Oda İki Kişilik Odanın Banyosu Üç Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Reception Lobi
 • 50 mt
 • 50 mt
 • 2 km
İDA GRAND CALYPSO HOTEL

Balıkesir Edremit bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize 50 metre, en yakın merkeze 2000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 35 oda, 110 yatakolarak belirtilmiştir. İda Grand Calypso Hotel için tesise giriş saati 11:00 ve tesisten çıkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 365 gün açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

İda Grand Calypso Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
 • Giriş Saati
  11:00
 • Çıkış Saati
  12:00

Evcil hayvan kabul edilmez!
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.