İDA GRAND CALYPSO HOTEL - AKÇAY

9327 kişi inceledi.
Adres : Altınkum Mah. 2008. Sk. No:9\A, Akçay

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 2000 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Grand Hotel Calypso Otelimizin Açık Hava Cafesi Otelimizin Girişi Lobi Otelimizin Giriş Salonu Otelimizden Bir Görünüm Restaurant Otelimizin Restaurantı Reception Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızdan Bir Görünüm Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Üç Kişilik  Aile Odası Üç Kişilik  Aile Odası Üç Kişilik  Aile Odasının Banyosu Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Odanın Banyosu İki Kişilik Oda İki Kişilik Oda İki Kişilik Oda İki Kişilik Odanın Banyosu Üç Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Reception Lobi
İDA GRAND CALYPSO HOTEL TANITIM

Akçay Zeytinli bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize 50 metre, en yakın merkeze 2000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 35 Oda 110 Yatak olarak belirtilmiştir. İda Grand Calypso Hotel için otele giriş saati 11:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 35 oda ve 110 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, otopark, uydu yayını, oda temizlik servisi, eşya dolabı, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

İda Grand Calypso Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Merkezdeki Pansiyonlar   Akçay İndirimli Pansiyonlar   Akçay Tek Gecelik Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay Altenatif Tatil Pansiyonları   Akçay Aileye Uygun Pansiyonlar  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Akçay Balnet

Toplam 1 değerlendirme

3,1 PUAN
Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.