ÇAMDAN MOTEL - AKÇAY

31179 kişi inceledi.
0 (266) 606 04 39
Adres : İkizçay Mahallesi Etiler Caddesi No: 602, Akçay

Denize Mesafe Denize Mesafe: Belirtilmemiştir.
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 1000 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Belirtilmemiştir.
Denizden Motelimiz ve Plajımız Motelimiz Motelimiz 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamızın Banyosu 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamızın Banyosu 5 Kişilik Odamız 5 Kişilik Odamız 5 Kişilik Odamız 5 Kişilik Odamız 5 Kişilik Odamız 5 Kişilik Odamızın Banyosu Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamız Teras Cafemiz Teras Cafe & Şezlonglar Cafe & Restaurant Cafe & Restaurant Cafe & Restaurant Kahvaltı Salonumuz Plajımız Plajımız
ÇAMDAN MOTEL TANITIM

Akçay İkizçay bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize metre, en yakın merkeze 1000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 45 Yatak olarak belirtilmiştir. Çamdan Motel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Çamdan Motel için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 12 oda ve 35 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.1 Nisan - 30 Kasım hizmet vermektedir.Çamdan Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 04 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÇAMDAN MOTEL HARİTADA NEREDE ?

Akçay Denize Sıfır Pansiyonlar   Akçay Tek Gecelik Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay Özel Plajlı Pansiyonlar   Akçay En Ucuz Pansiyonlar   Akçay Merkezdeki Pansiyonlar   Akçay Deniz Manzaralı Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.