AS MOTEL - AKÇAY

33398 kişi inceledi.
Adres : İstasyon Cad. No: 29, Akçay

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
AS MOTEL TANITIM

Akçay Yenimahalle bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 7 Oda 24 Yatak olarak belirtilmiştir. As Motel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. As Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 7 oda ve 24 yatak bulunmaktadır.

As Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Akçay Ucuz Pansiyonlar   Akçay Merkezdeki Pansiyonlar   Akçay İndirimli Pansiyonlar   Akçay Denize Sıfır Pansiyonlar   Akçay Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Akçay Sadece Oda Pansiyonlar   Akçay Özel Plajlı Pansiyonlar   Akçay Altenatif Tatil Pansiyonları   Akçay Bahçeli Pansiyonlar   Akçay Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Akçay Aileye Uygun Pansiyonlar   Akçay Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Akçay Balnet

Toplam 1 değerlendirme

10 PUAN
Nasıl Çalışır?

Akçay bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.